پیام نوروزی دکتر صالح آبادی، رئیس انجمن مالی اسلامی ایران
دوشنبه, 29 اسفند 1401 19:37 انجمن مالی اسلامی ایران پیام نوروزی علی صالح آبادی 646

بلطف خداوند متعال و حمایت و همراهی اعضای انجمن، سال 1401 سالی پربار و سرشار از بالندگی برای انجمن مالی اسلامی ایران بود. برگزیده شدن انجمن بعنوان انجمن برتر کشور .....

بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
حول حالنا الی احسن الحال

فرا رسیدن سال نو، بهار طبیعت و عید سعید نوروز را که جلوه‌ای متعالی از بالندگی، پویایی، تحول، شادابی و نشاط است و تقارن آن با ماه مبارک رمضان، ماه بهار قرآن و رحمت الهی را به ملت شریف ایران، به ویژه اعضای انجمن مالی اسلامی ایران صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم.
بلطف خداوند متعال و حمایت اعضای انجمن، سال 1401 سالی پربار و سرشار از بالندگی برای انجمن مالی اسلامی ایران بود. برگزیده شدن انجمن بعنوان انجمن برتر کشور در جشنواره بین‌المللی فارابی، برگزاری موفق و اثربخش همایش مالی اسلامی، دوره‌های MBA و DBA بازار سرمایه اسلامی، دوره های آموزشی مدیریت سبد، مجموعه نشست‌های تخصصی ملی و بین‌المللی مالی اسلامی، مشارکت در انتشار فصلنامه‌های علمی پژوهشی، مشارکت در برگزاری دوره بین المللی بازار سرمایه اسلامی(ICM) و برگزاری دوره‌های آموزشی فقهی بصورت مشترک با موسسه فقهی طیبات، تنها بخشی از فعالیت های انجمن مالی اسلامی ایران در سال 1401 بود که با همراهی و همیاری اعضای محترم انجمن محقق گردید.
اميدوارم در سايه همدلي، همفكري و همكاري بيشتر شما عزيزان در سال جدید، شاهد شکوفایی بیش از پیش انجمن مالی اسلامی ایران و ایفای نقش در حل معضلات نظام مالی کشور و در نتیجه سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران باشيم.
در خاتمه، سالی سرشار از بهروزی، سلامتی، پیشرفت و سرافرازی برای همگان از درگاه ایزد منان مسالت می‌نمایم.

Prev Next
برچسب‌ها
برای ارسال نظر وارد سایت شوید