انجمن مالی اسلامی ایران در راستای پیشبرد اهداف و توسعه مناسبات با نهادهای مالی اسلامی جهان تفاهم نامه ای را با موسسه الصادق پاکستان سه شنبه هفتم آذر ماه منعقد کرد.

عناوین و جزئیات پنل‌های علمی و برنامه‌های سی‌امین همایش ملی و یازدهمین همایش بین‌المللی بیمه و توسعه با موضوع «تکامل زیست بوم صنعت بیمه» اعلام شد.

رییس جمهور نیجریه متعهد شده است که اقتصاد مملو از رشد کند، تورم دو رقمی، کمبود ارز خارجی را احیا و ناامنی گسترده و سرقت نفت خام را مدیریت کند.

این برای اولین بار است که آفریقای جنوبی از سال 2014 به بعد اقدام به انتشار اوراق بهادار اسلامی یا همان صکوک در داخل این کشور می‌کند.

پانزدهمین همایش بین‌المللی بازار سرمایه اسلامی روزهای یکشنبه و دوشنبه در سالن کوه نور هتل پارسیان اوین برگزار خواهد شد.

گزارش دفاع از رساله حرفه‌ای آقای ابوالفضل آقاشیری دانش‌پذیر پنجمین دوره DBA بازار سرمایه اسلامی انجمن مالی اسلامی ایران + فیلم جلسه دفاع

بزرگترین بانک مالزی از نظر دارایی، می بانک(Maybank)، مرکز منطقه‌ای مدیریت ثروت اسلامی خود را در سنگاپور راه اندازی کرد.

دوشنبه, 29 آبان 1402 12:00

Resolution of 85th Session of Sharia Council

"Ambiguities in Central Bank's Arbaeen Facilities" were reviewed at the 85th session of the Central Bank of Iran’s Sharia Council.

 

اطلاعات تکميلي

  • Gallery Image 1 Gallery Image 1

سومین کنگره سراسری جامعه حسابداری و علوم مالی ایران با موضوع "بهره‌مندی از ظرفیت و خرد جمعی و توسعه دانش حسابداری"  در تاریخ 27 و 28 آذرماه برگزار می‌شود. 

به گزارش FINANCIAL EXPRESS مالی اسلامی در آسیای جنوب شرقی با بهره بردن از جمعیت قابل توجه مسلمانان و طبقه متوسط رو به رشد، گام‌های مهمی برداشته است.

صفحه1 از213