اعطای جایزه پژوهش برتر مالی اسلامی به برترین پایان نامه ها و رسالات در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
شنبه, 21 مهر 1397 08:41 جایزه پژوهش برتر جایزه مالی اسلامی پایان نامه برتر رساله برتر مالی اسلامی 3039
Gallery Image 1 Gallery Image 2 Gallery Image 3 Gallery Image 4 Gallery Image 5

انجمن مالی اسلامی ایران در نظر دارد در راستای تشویق پژوهشگران و دانشجویان کشور به انجام مطالعات علمی کاربردی در زمینه مالی اسلامی ، همزمان با هفتمین همایش مالی اسلامی در دی ماه 1400 از رساله های دکتری و پایان نامه های کارشناسی ارشد برتر در حوزه مالی اسلامی ، پس از بررسی در کمیته علمی، تقدیر بعمل آورد.

لذا از فارغ التحصیلان در رشته های مدیریت مالی، حسابداری، اقتصاد، فقه و حقوق اسلامی، بانکداری ، بیمه و سایر رشته‌هاي مرتبط مالی اسلامی درخواست می گردد که اصل پایان نامه و یا رساله خود را همراه با مقالات چاپ شده ی مستخرج از آن (همراه با نام مجله علمی - پژوهشی پذیرنده مقاله و شماره آن) حداکثر تا تاریخ 20 آذر 1400 به ایمیل انجمن مالی اسلامی ایران به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایند.

جوایزی ارزنده به رسالات و پایان نامه های برتر در دو مقطع دکتری و کارشناسی ارشد از طرف انجمن مالی اسلامی ایران در هفتمین همایش مالی اسلامی اعطاء می گردد.


گزارش اعطای نخستین جایزه پژوهش برتر مالی اسلامی

یکی از اقداماتی که از سوی انجمن مالی اسلامی ایران برای اولین‌بار در سومین همایش مالی اسلامی صورت گرفت، معرفی پژوهشگران برتر عرصه مالی اسلامی بود.

در این همایش به نویسنده یک پایان نامه کارشناسی ارشد و یک رساله دکترا، نخستین جایزه پژوهشگر برتر در حوزه مالی اسلامی اهدا شد.

در بخش پایان نامه کارشناسی ارشد، جایزه پژوهش برتر به پایان نامه «شناسایی، معرفی، اولویت‌بندی و ریسک‌های اوراق مضاربه با تکیه بر فقه امامیه» رسید که توسط حسین شیرمردی، فارغ التحصیل دانشگاه امام صادق(ع) نگاشته شده است.

همچنین جایزه پژوهش برتر در حوزه رساله دکترا نیز به رساله «چالش‌ها و مبانی حسابداری اسلامی با تأکید بر عقود اسلامی» رسید که توسط علیرضا رام روز، فارغ التحصیل مقطع دکترای دانشگاه تهران نگاشته شده است.


 گزارش اعطای دومین جایزه پژوهش برتر مالی اسلامی

چهارمین همایش مالی اسلامی با حضور جمعی از مسئولان اقتصادی کشور، یکشنبه ۱۱ آذرماه 97 در دالنشگاه الزهرا(س) برگزار و در حاشیه برگزاری آن، از پژوهش‌های برتر در حوزه مالی اسلامی تجلیل شد. در این زمینه، از یک پایان‌نامه کارشناسی ارشد و یک رساله دکترا در حوزه مالی اسلامی تقدیر شد.

عنوان پژوهش برتر در زمینه پایان‌نامه کارشناسی ارشد «طراحی مدل عملیاتی قرارداد سوآپ بدهی - مالکیت متناسب با بازار سرمایه ایران» بود که توسط غزاله باقریان نگاشته شده است.

همچنین رساله دکترا با موضوع «طراحی مجموعه اوراق ترکیبی (هیبریدی) براساس گروه‌بندی نیازهای ناشران و سرمایه‌گذاران در بازار سرمایه ایران مبتنی بر فقه امامیه» که به قلم حامد تاجمیر ریاحی نگاشته شده است، به عنوان پژوهش برتر مالی اسلامی شناخته و مورد تقدیر قرار گرفت.


 گزارش اعطای سومین جایزه پژوهش برتر مالی اسلامی

پنجمین همایش مالی اسلامی با حضور جمعی از مسئولان اقتصادی کشور، یکشنبه 10 آذرماه 98 در دالنشگاه الزهرا(س) برگزار و در حاشیه برگزاری آن، از پژوهش‌های برتر در حوزه مالی اسلامی تجلیل شد. در این زمینه، از یک پایان‌نامه کارشناسی ارشد و یک رساله دکترا در حوزه مالی اسلامی تقدیر شد.

پژوهش برتر در زمینه پایان‌نامه کارشناسی ارشد با عنوان «طراحی چارچوب نظارت شرعی بر بازار سرمایه جمهوری اسلامی ایران» اثر علیرضا فتاحی و همچنین رساله دکترا با موضوع «الگوی ارزیابی و تحلیلی معاملات بورس‌بازانه در بازار اوراق بهادار ایران بر اساس موازین فقه امامیه» اثر دکتر محمد توحیدی به عنوان پژوهش برتر مالی اسلامی شناخته شده و مورد تقدیر قرار گرفتند.


 گزارش اعطای چهارمین جایزه پژوهش برتر مالی اسلامی

با تقدیر از رساله جناب اقای دکتر میرزاخانی با عنوان «جریانات خیارات در معاملات سهام مبتنی بر فقه امامیه و طراحی مدل عملیاتی آن» چهارمین جایزه پژوهش برتر مالی اسلامی در بخش رساله های دکتری تقدیم میشود به رساله «طراحی الگوی انتشار اوراق بهادار بین‌المللی اسلامی در نظام مالی ایران» اثر جناب آقای دکتر رسول خوانساری.

در بخش کارشناسی ارشد با تقدیر از پایان نامه «طراحی الگوهای تامین مالی جمعی» اثر جناب اقای حسین طیبی. چهارمین جایزه پژوهش برتر مالی اسلامی در بخش پایان‌نامه کارشناسی ارشد دانشگاهی تقدیم میشود به جناب اقای مهدی حکیمیان برای پایان‌نامه «امکان سنجی ایجاد پول رمزنگاری ملی در بستر زنجیره بلوکی».

ضمن تقدیر از پایان‌نامه «چارچوب معاملات کپی و قراردادهای معاملات انعکاسی از منظر فقهی و حقوقی» جناب اقای میلاد خوش زبان؛ چهارمین جایزه پژوهش برتر مالی اسلامی در بخش پایان‌نامه های دوره‌ی DBA بازار سرمایه اسلامی که توسط انجمن مالی اسلامی برگزار شد تقدیم میشود به سرکار خانم سمیرا خوشنود بخاطر پایان‌نامه «شناسایی و اولویت بندی مولفه‌های اثرگذار بر انتخاب ساختار صکوک مناسب جهت تامین مالی».


Prev Next
برچسب‌ها
برای ارسال نظر وارد سایت شوید