آغاز کارگاه آموزشی مسابقـه ملـی دانشجویی بانکــدان
پنج شنبه, 27 مرداد 1401 15:09 انجمن مالی اسلامی ایران کارگاه آموزشی مسابقه ملی دانشجویی بانکدان چالش‌های بانکی 81
Gallery Image 1

به همت انجمن مالی اسلامی ایران، جلسه اول کارگاه‌های آموزشی مسابقه ملی بانکدان در روز ۲۷ مرداد ماه سال ۱۴۰۱ در حال برگزاری ‌می‌باشد.

جلسه اول کارگاه‌های آموزشی با حضور راه یافتگان شرکت‌کنندگان به مرحله بعدی مسابقه بانکدان توسط دکتر شهبازی تحت عنوان «ریشه‌یابی چالش‌های بانکی کشور» در حال برگزاری می‌باشد.

 

طبق اعلام کمیته علمی مسابقه بانکدان، کارگاه های آموزشی مقدماتی ویژه پذیرفته شدگان اولین مرحله در روزهای پنجشنبه و جمعه، 27 و 28 مرداد ماه و 3 و 4 شهریور ماه از ساعت 8 تا 12:30 و در مجموع به مدت 16 ساعت بصورت آنلاین برگزار می‌گردد.

در اولین جلسه این کارگاه 16 ساعته، دبیرکل انجمن گزارشی از کلیت، اهداف و برنامه های مسابقه ارائه خواهد داد و همچنین دکتر شهبازی عضو کمیته علمی این مسابقات بحث ریشه یابی چالش های نظام بانکی کشور را تدریس خواهند کرد. سایر جلسات این دوره به بحث تجزیه و تحلیل صورت های مالی بانکهای تجاری پرداخته خواهد شد که تدریس آن را دکتر دادجوی توکلی از اعضای کمیته علمی مسابقات برعهده دارند.

لازم به ذکر است در این مرحله از مسابقه که با حضور 25 تیم برتر آزمون ورودی برگزار می‌شود؛ تیم‌های شرکت‌کننده ملزم به تهیه و تدوین کلیپی تخصصی در زمینه چالش‌ها و فرصت‌های شبکه بانکی کشور و همچنین شرکت در آزمون پایان دوره آموزشی می‌باشند. 16 تیمی که بیشترین مجموع امتیاز را در آزمون پایانی (80 درصد) و کلیپ تخصصی (20 درصد) کسب کنند؛ به مرحله مناظرات مسابقه راه خواهند یافت.

Prev
برچسب‌ها
برای ارسال نظر وارد سایت شوید