انجمن مالی اسلامی ایران با همکاری دانشگاه INCEIF و موسسه مالی اسلامی ISRA مالزی، وبینار بین المللی با موضوع توسعه مالی اسلامی در ایران و مالزی را برگزار می‌کند.

Additional Info

  • Gallery Image 1 Gallery Image 1

نشست تخصصی «پول، بانک و سیاست‌های پولی پیشنهادی به دولت سیزدهم از نگاه اقتصاد اسلامی» در روز چهارشنبه 5 آبان 1400 در «خانه اندیشه‌ورزان» برگزار خواهد شد.

Additional Info

  • Gallery Image 1 Gallery Image 1
Sunday, 25 October 2015 14:14

Certificate of IAIF

Additional Info

  • Gallery Image 1 Gallery Image 1

جلسه  دفاع از پایان نامه آقای یوسف تلافی داریانی دانش پذیر نخستین دوره DBA بازار سرمایه اسلامی انجمن مالی اسلامی ایران برگزار می‌گردد.

جلسه  دفاع از پایان نامه آقای مهدی امیدی دانش پذیر چهارمین دوره DBA بازار سرمایه اسلامی انجمن مالی اسلامی ایران برگزار می‌گردد.

اپلیکیشن تلفن همراه بانک العز الاسلامی در مسابقه اعطای جایزه سالانه‌ی بانکداری و مالی عمان که اخیراً به پایان رسید، برنده معتبرترین اپلیکیشن همراه بانک با رتبه برتر شد.

Saturday, 25 October 2014 03:35

ICM Course

The international courses on Islamic capital markets are held by the Securities and Exchange Organization.

Additional Info

  • Gallery Image 1 Gallery Image 1

در حالی که نبود شفافیت در نحوه محاسبه تسهیلات و دریافت سود مرکب یکی از عمده مسائل نظام بانکی کشور است و آن را به نقطه آسیب‌پذیر عملکرد بانک‌ها تبدیل کرده، مجلس در اقدامی نسبت به اصلاح این روند گام برداشت.

هیئت خدمات مالی اسلامی، اقدام به بروزرسانی و انتشار داده‌های شاخص‌های ساختاری و احتیاطی مالی اسلامی بخش تکافل از سه ماهه اول تا سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰ را کرد

Page 1 of 152