پیام نوروزی دکتر صالح آبادی رئیس انجمن مالی اسلامی
جمعه, 01 فروردين 1399 04:21 پیام نوروزی دکتر صالح آبادی سال 1399 سال نو مبارک 189

فرا رسیدن سال نو، بهار طبیعت و عید سعید نوروز را که جلوه‌ای متعالی از بالندگی، پویایی، تحول و نشاط است و تقارن آن با ایام با برکت ماه رجب و بعثت حضرت ختمی مرتبت..

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار
یا مدبر الیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال
 حول حالنا الی احسن الحال

فرا رسیدن سال نو، بهار طبیعت و عید سعید نوروز را که جلوه‌ای متعالی از بالندگی، پویایی، تحول، شادابی و نشاط است و تقارن آن با ایام با برکت ماه رجب و بعثت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) را به ملت شریف ایران، به ویژه اعضای انجمن مالی اسلامی ایران صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می کنم.

با لطف و عنایت خداوند متعال، انجمن مالی اسلامی ایران در سالی که گذشت همانند سال‌های گذشته، موفق به کسب رتبه A  در بین انجمن های علمی، در ارزیابی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شد که این مهم با تلاش مجدانه، همکاری و همدلی تمامی اعضا حاصل گردید.

برگزاری موفق و اثربخش همایش های ملی و بین‌المللی(ICM) مالی اسلامی، دوره های DBA  بازار سرمایه اسلامی، نخستین دوره آموزشی مدیریت سبد اوراق بهادار و نشست های تخصصی ملی و بین المللی مالی اسلامی تنها بخشی از فعالیت های انجمن مالی اسلامی ایران در سال 1398 بود.

اميدوارم در سايه همدلي، همفكري و همكاري بيشتر شما عزيزان در سال جدید، شاهد شکوفایی بیش از پیش انجمن مالی اسلامی ایران و ایفای نقشش در حل معضلات نظام مالی کشور و در نتیجه سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران باشيم.

در خاتمه، سالی سرشار از بهروزی، سلامتی، پیشرفت و سرافرازی برای همگان از درگاه ایزد منان مسالت می‌نمایم و امیدورام ملت سرفراز ایران همچون همیشه با همدلی و همبستگی به زودی زود بحران کرونا را پشت سر بگذارد.

سایر اطلاعات

  • Gallery Image 1: Gallery Image 1
Prev Next
برچسب‌ها
برای ارسال نظر وارد سایت شوید