با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک اجاره شرکت داروسازی دکتر عبیدی از روز یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۹ تا سه شنبه ۱۹ اسفند ۹۹ با نماد "صعبید۳۱۲" از طریق شرکت بورس اوراق بهادار تهران عرضه عمومی می شود.

دبیر کمیته تخصصی فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار در گفتگو با انجمن مالی اسلامی ایران به تشریح فعالیت جلسه اخیر کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار پرداخت.

آیین راه اندازی معاملات آتی نقره و حراج باز سنگ آهن ،یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۹ با حضور رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ورئیس هیات عامل ایمیدرو در بورس کالای ایران برگزار می شود.

در سی و پنجمین جلسه شورای فقهی بانک مرکزی موضوع "بررسی فقهی تضمین سود علی الحساب سپرده های سرمایه گذاری در بانکداری بدون ربا" مورد بررسی قرار گرفت...

نهمین کنفرانس مهندسی مالی با موضوعیت مهندسی مالی و تابآوری اقتصادی 14 اسفند ماه 99 از طریق ویدئو کنفرانس برگزار میشود...

چهارشنبه, 13 اسفند 1399 15:13

دومین جلسه درس خارج فقه پول و بانکداری+ فایلPDF

نوشته شده توسط

دومین جلسه درس خارج فقه پول و بانکداری با تدریس حجت الاسلام و المسلمین دکتر مصباحی مقدم پیرامون موضوع ماهیت پول و بررسی ابعاد فقهی آن در شریعت برگزار گردید...

چهارشنبه, 13 اسفند 1399 11:34

رمزارزها؛ فرصت یا تهدید؟

نوشته شده توسط

احتمالا لازم نیست که از تب شدید این روزهای رمزارزها در دنیا صحبت شود. موجی که به نظر می‌رسد خیلی زود به ایران هم سرایت کرده است تا جایی که برخی حاضر شده‌اند سهم‌های خود را با زیان بفروشند و وارد کریپتوکارنسی‌ها کنند.

به گزارش پورتال بانکداری اسلامی، هیئت خدمات مالی اسلامی اقدام به انتشار هجدهمین گزارش و مقاله تحقیقاتی خود در موضوع ارزیابی ثبات بانکداری اسلامی در بحبوحه کویید ۱۹ کرد.

با توجه به شرایط بیماری کرونا، امتحانات اسفندماه بصورت آنلاین برگزار می‌گردد و در مورد امتحانات فروردین ماه، هفته قبل امتحان حضوری یا آنلاین بودن آن اعلام می‌گردد.

کاتالوگ‌ها، بولتن‌ها و سایر فایل‌های آموزشی در حوزه مالی اسلامی را میتوانید در قالب فایل پی دی اف از سایت انجمن مالی اسلامی ایران دانلود نمایید.

صفحه1 از132