اعطای جایزه پژوهش برتر مالی اسلامی به برترین مقالات مستخرج از پایان نامه در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری
یکشنبه, 22 مهر 1397 02:11 جایزه برتر اسلامی مالی پژوهش مقالات
Gallery Image 1 Gallery Image 2 Gallery Image 3

انجمن مالی اسلامی ایران در نظر دارد در راستای تشویق پژوهشگران و دانشجویان کشور به انجام مطالعات علمی کاربردی در زمینه مالی اسلامی ، از مقالات استخراج شده از رساله های دکتری و پایان نامه های کارشناسی ارشد که در یک نشریه علمی-پژوهشی معتبر چاپ شده باشد ، پس از بررسی در کمیته علمی، تقدیر بعمل آورد.

لذا از فارغ التحصیلان در رشته های مدیریت مالی، حسابداری، اقتصاد، فقه و حقوق اسلامی، بانکداری ، بیمه و سایر رشته‌هاي مرتبط مالی اسلامی درخواست می گردد که مقاله استخراج شده از پایان نامه یا رساله خود را (همراه با نام مجله علمی - پژوهشی پذیرنده مقاله و شماره آن) حداکثر تا تاریخ 10 آبان ماه 1397به ایمیل انجمن مالی اسلامی ایران در قالب فایل word و pdf ارسال نمایند.

جوایزی ارزنده به مقاله های برتر در دو مقطع دکتری و کارشناسی ارشد از طرف انجمن مالی اسلامی ایران در چهارمین همایش مالی اسلامی اعطاء می گردد.

گزارش اعطای نخستین جایزه پژوهش برتر مالی اسلامی

یکی از اقداماتی که از سوی انجمن مالی اسلامی ایران برای اولین‌بار در سومین همایش مالی اسلامی صورت گرفت، معرفی پژوهشگران برتر عرصه مالی اسلامی بود.

در این همایش به نویسنده یک پایان نامه کارشناسی ارشد و یک رساله دکترا، نخستین جایزه پژوهشگر برتر در حوزه مالی اسلامی اهدا شد.

در بخش پایان نامه کارشناسی ارشد، جایزه پژوهش برتر به پایان نامه «شناسایی، معرفی، اولویت‌بندی و ریسک‌های اوراق مضاربه با تکیه بر فقه امامیه» رسید که توسط حسین شیرمردی، فارغ التحصیل دانشگاه امام صادق(ع) نگاشته شده است.

همچنین جایزه پژوهش برتر در حوزه رساله دکترا نیز به رساله «چالش‌ها و مبانی حسابداری اسلامی با تأکید بر عقود اسلامی» رسید که توسط علیرضا رام روز، فارغ التحصیل مقطع دکترای دانشگاه تهران نگاشته شده است.

Prev Next
برچسب‌ها
برای ارسال نظر وارد سایت شوید