مدیر

مدیر

به گمانم نام «حاج آقا موسویان» را برای اولین بار در سال ۹۲ شنیدم. زمانی که استاد درس دیریت ریسک و سرمایه‌گذاری پرسشی را که مربوط به موضوع ربا بود مطرح کرد...

شورای پول و اعتبار ضمن موافقت با انتشار اوراق ودیعه توسط بانک مرکزی، سقف فردی تسهیلات مسکن روستایی و تسهیلات مسکن ایثارگران را افزایش داد.

 

مرکز پژوهش، توسعه و مطالعات اسلامی سازمان بورس و اوراق بهادار، در بخش مطالعات مالی اسلامی خود، گزارشی پژوهشی با عنوان «آسیب‌شناسی خرید اعتباری سهام»منتشر کرده است.

رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین موسویان اظهار کرد: این عالم فرهیخته که از متخصصان برجسته فقه اقتصادی در عرصه بانکداری اسلامی...

در مورد قرارداد بیع همانطور که کالایی می‌تواند موضوع قرارداد قرار گیرد و خرید و فروش شود خدمات نیز می‌تواند به عنوان دارایی مورد معامله قرار گیرد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر سیّدعباس موسویان از متخصصان فقه اقتصادی را تسلیت گفتند.

با مرور آرشیو انجمن مالی اسلامی ایران، به لحظات ماندگاری برخوردیم که توفیق داشتیم در خدمت استاد بزرگوار و همواره خوش رو و خوش اخلاقمان باشیم.

پیام تسلیت دکتر علی صالح آبادی، رئیس انجمن مالی اسلامی ایران در پی درگذشت مرحوم حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید عباس موسویان.

کتاب «حیله‌های ربای قرضی از منظر فقه» تالیف حجت‌الاسلام والمسلمین محمد رضا علیزاده مقدم، توسط انتشارات حوزه علمیه خراسان منتشر شد.

آمارها نشان می دهند که در مقایسه با کشورهای دیگر، استفاده از رمزارزها در کشورهای اسلامی بسیار ناچیز است که علت اصلی آن، نگرانی از رعایت نشدن قوانین اسلامی است.

صفحه1 از146