برگزاری مجازی هجدهمین مجمع عمومی هيئت خدمات مالی اسلامی
یکشنبه, 11 خرداد 1399 07:33 IFSB هیئت خدمات مالی اسلامی مالی اسلامی بین الملل مجمع عمومی IFSB کرونا 85

سی و ششمین اجلاس شورای عالی و هجدهمین مجمع عمومی هيئت خدمات مالی اسلامی در تاریخ ۴ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی به صورت مجازی برگزاری می‌شود.

به دلیل شیوع ویروس کووید- ۱۹(کرونا) در دنیا و در راستای کنترل عواقب ناشی از این بیماری، هیئت خدمات مالی اسلامی تصمیم گرفت تا سی و ششمین اجلاس شورای عالی و هجدهمین مجمع عمومی خود را به صورت مجازی برگزار نماید.

شایان ذکر است براساس تصمیم اتخاذ شده برگزاری سایر رویدادهای جانبی این اجلاس لغو و به تاریخ دیگری در آینده موکول شد که زمان دقیق آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

در این راستا مقرر گردید تا اجلاس مذکور در تاریخ ۴ ژوئن ۲۰۲۰ میلادی مصادف با ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ به صورت آنلاین و به ریاست نور شمسیا مهد یونس (رئيس کل بانک مرکزی مالزی و رئيس دوره‌ای هيات خدمات مالی اسلامی در سال ۲۰۲۰) برگزار گردد.

لازم به ذکر است که برای حضور در این رویداد ثبت‌نام الزامی می‌باشد و اعضای علاقه‌مند به شرکت در این اجلاس باید از طریق لینک مشخص شده در سایت IFSB اقدام به ثبت‌نام نماید. بر این اساس بانک نگارا مالزی (بانک مرکزی) و هیئت خدمات مالی اسلامی اعلام کردند که مشتاقانه منتظر مشارکت اعضای این هیئت و کلیه ذی‌نفعان صنعت مالی اسلامی در این رویداد مجازی می‌باشند. همچنین در راستای سهولت و پاسخگویی بهتر به سوالات مربوط به نحوه مشارکت در این اجلاس سه ایمیل بر روی وب‌سایت IFSB در دسترس قرار داده شده‌است.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به این نشانی مراجعه نمایند.

زینب بیابانی (کارشناس پژوهشکده پولی و بانکی)
منبع: پورتال بانکداری اسلامی

Prev Next
برچسب‌ها
برای ارسال نظر وارد سایت شوید